YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP SHRİNK AMBALAJ MAKİNELERİ 

Sahip olduğumuz ürün yelpazesi ile dünyanın sayılı üreticileri arasında yer almaktayız. Gelişmiş çene mekanizması ile yüksek hızlarda çalışan shrink ambalaj makinelerimiz büyük ve orta ölçekli işletmelerin paketleme ihtiyacını karşılamak üzere üretilir. Shrink ambalaj makineleri alanındaki deneyimimiz ile müşterilerimize kalıcı çözümler sunmaya devam etmekteyiz. 

Paketlemek istediğiniz ürünlere uygun detaylı makine teklifi almak için ürünlerin türünü, üretim kapasitesini, ürünlerin ağırlığını ve ölçülerini en, boy ve yükseklik olarak aşağıdaki talep formuna doldurarak bize gönderirseniz veya bizim ile iletişime geçerek detayları bildirirseniz, ürününüze uygun makine teklifini en kısa zamanda  mail adresinize göndereceğiz.TALEP FORMU

Makinelerin fiyat teklifini almak için aşağıdaki talep formunu doldurunuz!

Talebiniz bize ulaşmıştır. Teşekkür ederiz.
Submit

SHRİNK MAKİNASI

Daha fazla bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçiniz!

Son derece basit bir kullanıma sahip olan manuel shrink ambalaj makinesi daha az maliyet ile ürünlerin kolayca paketlenmesini sağlar.
Sıcak çene yarı otomatik shrink ambalaj makinesi ile çeşitli ürünleriniz kolayca paketlenir.
Gelişmiş L kesme bıçağı ile standart ölçülerdeki ürünlerin paketlenmesini sağlar.
Hızı ve dayanıklılığı ön planda tutarak tasarladığımız sürekli kesim shrink ambalaj makinesi, çeşitli ürünleri kolayca paketlemenize olanak sağlar.

VİDEO GALERİ

Sürekli kesim shrink ambalaj makinesi - otomatik shrink makinesi
L kesim otomatik shrink makinesi - otomatik shrink makinesi
L kesim yarı otomatik shrink makinesi - shrink makinesi